Új vezetővel lépünk magasabb szintre
Az elmúlt tizenegy évben a hazai rendezvény- és zeneipar meghatározó tech-szolgáltatójává váltunk és most új vezetővel erősítjük ezt: idén márciustól Busák István (Bushi) a Tixa ügyvezetője.
Nemzetközi tapasztalattal erősít a Tixa
Busák István személyében igazoltunk új ügyvezetőt, aki a digitális marketing, stratégia és technológia területén szerzett 15 év vezetői tapasztalatot. Az ismert experience design szakértő korábban a Dentsu Creative ügyvezetője volt, emellett többek között az Isobar, az IBM Interactive Experience az OgilvyOne, a Hewlett-Packard és a Publicis csapatában látott el vezetői feladatokat, jórészt innovációs és digitális transzformációs projektekben. Több mint 2 évtizedes kreatív és experience szaktudását hatékonyan ötvözi a technológiai és IT nagyvállalati vezetői tapasztalattal. Varga Balázs alapító és a csapat új vezetője közös célként fogalmazza meg, hogy a Tixát a hazai rendezvény- és zenepiar vezető technológiai szolgáltatójaként és innovátoraként teszik még sikeresebbé.
„Régóta ismerjük egymást Balázzsal, figyelemmel követtem ahogy a Tixa az elmúlt években a hazai jegyértékesítés egyik kulcsszereplőjévé vált. Látom azt is, hogy hatalmas potenciál rejlik benne regionális szinten is, ebben találtam meg azt az igazán különleges kapcsolódási pontot, amit kerestem. Hiszek abban, hogy digitális és adatvezérelt eszközökkel új szintre emelhetjük a felhasználói élményt és a partnereink kiszolgálását is” – mondta Busák István (aka Bushi) az új szerepkör kapcsán.

Felskálázni a Tixa-élményt
Több ezer esemény jegyértékesítését kezeljük évente, az elmúlt évtizedben folyamatosan növekedő pályán lettünk egyre ismertebbek az iparág szolgáltatói és a közönség körében egyaránt. Portfóliónkban szerepel az IT-megoldásoktól a kultúra- és rendezvény-menedzsmentig a szektor számára létfontosságú szolgáltatások teljes köre. Fontosabb partnereink között megtalálhatók olyan helyszínek, mint a Dürer Kert, a Budapest Park, fesztiválok, mint a Művészetek Völgye, Fishing on Orfű, Ördögkatlan, olyan művészek, mint Krúbi, Analog Balaton, Bödőcs Produkció, és olyan szervezetek mint a Budapest Bike Maffia.
Varga Balázs, a Tixa alapítója mostantól a cég stratégiájára és a nemzetközi jó gyakorlatok behozására, kapcsolatok építésére fókuszál, emellet folytatja menedzseri feladatait is olyan formációk és rendezvények mellett, mint a Vágtázó Halottkémek, a Thy Catafalque vagy a Törzs, illetve az általa alapított Fekete Zaj fesztivál.
„Bushi tapasztalata és stratégiai gondolkodása hatalmas értéket jelent a Tixa számára. Olyan vezető, aki érti a digitális ökoszisztémát, és képes arra, hogy a vállalat következő növekedési szakaszában is biztos kézzel, és meglévő értékeinkkel összhangban irányítson” – mondta Varga Balázs (aka Zero), a Tixa alapítója.

A Tixa túlmutat a jegyértékesítésen. Arra törekszünk, hogy minél több oldalról nyújtsunk segítséget partnereink számára. A Tixán a jegyértékesítés mellett lehetőség van webshop nyitásra, az eseményeid promóciójára és a helyszíni beléptetés segítségére is. Az online jegyek mellett, helyszíni értékesítéshez gyártunk klasszikus nyomtatott jegyet, karszalagot, passt vagy egyéb fizikai termékeket is.
Az önkiszolgáló partner felületen pedig gyorsan és egyszerűen feltölthetőek a rendezvények az adatbázisunkba, ahol könnyedén kezelhetőek a tiszteletjegyek, a kuponrendszer, a szerepkörök és jogosultságok kiosztása.
A Busák István érkezésével új lendületet kapott csapatunk folyamatosan dolgozik a már meglévő szolgáltatásainak fejlesztésén és új, a modern elvárásoknak megfelelő lehetőségek biztosításán. Ezzel szavatoljuk, hogy a jövőben is érdemes legyen egy olyan rugalmas, megbízható és folyamatosan fejlődő jegy platformra bízni a belépők értékesítését, mint a Tixa.